کانال تلگرام ویکی صدا

جدیدترین ترانه ها را از کانال تلگرام ویکی صدا
    افزودن تگ
نام های دیگر
حامد محمودزاه
سن
38 سال

Hamed Homayoun Statusبرای تکمیل آرشیو حامد همایون ما را همراهی کنید.

آلبوم های حامد همایون

بیوگرافی حامد همایون [ویرایش]

حامد همایون خواننده پاپ ایرانی است. نام اصلی او سید حامد محمودزاده می باشد و به حامد همایون معروف است. و همچنین اهل شیراز است.

همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در موسسه محک برگزار کرد.[۱] او که آثارش در سال ۱۳۹۵ با استقبال مخاطبان مواجه شده آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول ۱ را اجرا کرده است.[۲] همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران موسسه ترانه شرقی معرفی شد و به زودی آلبوم خود را ارائه خواهد کرد.[۳] نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدای سال ۱۳۹۵ بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد.[۴] و هم چنین اولین البوم رسمی او به اسم دوباره عشق در سال 1395 منتشر شد.

حامد همایون شیرازی ست. سال ها در آنجا در خوانده و درس داده در همین صفحه میبینید که چقدر برای رسیدن به آنچه اکنون هست زحمت کشیده او عاشق موسیقی هستش و صحبت کردن با اون جذاب است. پسری مهربان و با شخصیت و تحصیل کرده از خانواده ای که داشتن فوق لیسانس حداقل برای باسوادی است!

در ادامه با مصاحبه جالب حامد همایون با مجله دیده بان همراه ما باشید.

حامد همایون عزیز شما از شهر ادب و هنر شیراز برخاستی چه چیزی از اول شما رو به سمت هنر کشاند شعر موسیقی یا !!!؟

من از موقعی که یادم هست میخواندم و از همان کودکی عاشق موسیقی بودم اینکه چرا این اتفاق افتاد را دقیق نمی دانم ولی فکر میکنم بخش مهم آن ارثی است چون هم پدرم صدا دارند و خواندند و هم برادرم و خواهرم صدای خوبی دارند.

یعنی از ابتدا علاقه مند بودی !؟

آنها استعدادش را دارند اما من علاقمند و پیگیر بودم و همان طوری که گفتم از سن خیلی کم ترانه را می نوشتم و از حفظ میخواندم.

یادت هست اولین آهنگی که حفظ کردی و در یک جمع خواندی چی بود !؟

بله یادم هست وقتی تو آمادگی و پیش دبستانی می رفتم این ترانه آقای حسن شماعی زاده را حفظ کرده بودم و می خواندم ؛ آره هر بار خواستم بگم دوستت دارم ؛ همیشه هم در...

بیشتر...