محمد زارع Mohamad Zare
محمد زارع
نام های دیگر
سن
سال

Mohamad Zare Statusبرای تکمیل آرشیو محمد زارع ما را همراهی کنید.

آلبوم های محمد زارع

بیوگرافی محمد زارع [ویرایش]

محمد زارع، متولد تهران، یکی از سالهایی که گذشته در ماه خرداد به دنیا آمدم. از بچگی همیشه تنهایی را دوست داشتم،یکی از آرزوهام این بود که یک مدت تنها دور از شهر زندگی کنم ولی هنوز به آرزوم نرسیدم. از همون دوران بچگی زیر لب زمزمه کردن عادتم بود . وقتی هیچکس خونه نبود صدای ضبط را زیاد میکردم و جلوی آینه همراه با آهنگی که پخش میشد لب میزدم یکی از تفریحات زندگی همین بود . شاید از همون موقع شغل آینده ام رو انتخاب کرده بودم ولی یاد گرفته بودم بگم میخوام دکتر شم.

آغاز فعالیت هنری محمد زارع :

همیشه از پدرم میخواستم که برای من یک کیبورد بخره تا اینکه بالاخره یه روز به آرزوم رسیدم و پدرم به قولش عمل کرد.(چقدر روز خوبی بود)تابستان همون سال کلاس موسیقی ثبت نام کردم اسم استادم هنوز یاده (استاد جلالی) توی کلاس موسیقی از همه شاگردها تنبل تر و بازیگوشتر بودم. اهل رقابت هم نبودم چون دوست داشتم اون چیزی رو که خودم بلدم ببینم نه چیزهایی که دیگران بلدن. 8 سالم بود هر شب یک ساعت تمرین میکردم نه کمتر نه بیشتر.

چند سالی گذشت حدود 4 یا 5 سال . یک روز که پشت سازم نشسته بودم یک ملودی به ذهنم اومد، اجراش کردم و سریع روی کاست ضبطش کردم . از خونه زدم بیرون و رفتم پیش دوستام تا آهنگی رو که ساختم گوش کنن. وقتی گوش کردن همشون مسخره ام کردند خیلی ناراحت شدم ولی با خودم گفتم دفعه بعد یه آهنگ میسازم که دیگه جرات نکنن مسخره ام کنن. ولی این قضیه چند باری تکرار شد و هر دفعه همون قول همیشگی رو به خودم میدادم.

آغاز فعالیت هنری حرفه ای محمد زارع : یک روز همینطور که داشتم روی یک ملودی جدید کار میکردم چشمم به ترانه ای از خانم حیدرزاده افتاد که روی میز اتاقم بود ترانه " هو ای رفتن"خیلی عجیب بود ملودی من با ترانه خانم حیدر زاده انگار مکمل همدیگه بودن به نظر خودم کار خیلی قشنگی بود. یک کم جدی شدم و شروع به کار کردم هر چقدر که جلوتر میرفتم علاقه بیشتری پیدا میکردم که کار رو ادامه بدم و بالاخره تموم شد. اولین...

بیشتر...