کانال تلگرام ویکی صدا

جدیدترین ترانه ها را از کانال تلگرام ویکی صدا
شهرام کاشانی Shahram Kashani
شهرام کاشانی
نام های دیگر
سن
47 سال

Shahram Kashani Statusبرای تکمیل آرشیو شهرام کاشانی ما را همراهی کنید.

آلبوم های شهرام کاشانی

بیوگرافی شهرام کاشانی [ویرایش]

شهرام کاشانی در روز 16 تیر 1353, در شهر رم ایتالیا متولد شد. علاقه شدید او به موسیقی و خواندن, از همان دوران بچگی در او آشکار بود. اگرچه زندگی حرفه ای او در سال 1990 آغاز شد, خواستن او برای خواننده شدن خیلی زودتر از آن زمان شروع شد. به عنوان یک نوجوان, او در مجالس و مهمانی های خانوادگی برنامه اجرا میکرد. حالا, بعد از 15 سال, او اخیرا آلبوم هفتم خود را, به نام خوشحالم, بیرون داده است. شخصیت تلاشگر شهرام در تمام زمینه های زندگی او آشکار است. سرگرمی های او شامل رستوران رفتن, تفریح کردن با دوستان, و شرکت کردن در کنسرت های موسیقی است. او از یک طیف وسیع موسیقی از سرتاسر جهان لذت میبرد. رنگ های مورد علاقه شهرام سیاه, سفید و آبی, و غذای مورد علاقه او قرمه سبزی است اسم صمیمی ترین رفیقش فرزین ایوزخانی هستش.

مصاحبه شهرام کاشانی:

شهرام کاشانی خواننده جوان و محبوب، بعد از یک دوره چند ساله 1332-6سخت و تاریک، اینک سرحال و پرانرژی به صحنه زندگی و کار بازگشته است. شهرام حرفهای بسیاری از آن روزهای تکان دهنده زندگی خود دارد، چرا که تا پای رفتن، گام برداشته، ترس به دل همه عزیزان خودانداخته، دوستداران فراوانش را در سراسر جهان دلواپس و غمگین کرده است.

اینک شهرام برای اولین بار درباره این رویدادهای تلخ و این روزهای شیرین، با رادیو جوانان،مجله جوانان سخن می گوید، بدون رتوش، با جسارت فراوان و احساس مسئولیت بزرگ.

• به شهرام می گویم در طی یکسال گذشته، سیل تلفن ها، فکس، نامه ها به سوی مجله جوانان سرازیر بود، دوستداران فراوان تو، خانواده ها و حتی همکارانت درباره شرایط جسمی و روحی تو می پرسیدند براستی در این مدت به تو چه گذشت و چگونه از این مراحل تاریک گذر کردی؟

- شهرام می گوید: البته باید از همه مردم مهربانی که دراین مدت برای من دلواپس بودند و برایم دعا کردند و به شهادت سایت وفیس بوک من، بالای 50 هزارنفر با مهر فراوان نگران و سلامتی من بودند، تشکر بسیار بکنم و خود را مدیون شان بدانم، باور کنید...

بیشتر...