جواب توهینهای شاهین نجفی

samickm در ۱۳۹۴/۰۱/۰۵

هر کی اهانت بکنه
به حضرت نقی ما
خودم سرش رو میبرم
خودم سرش رو میبرم
http://s6.picofile.com/file/8179026818/6728203fa31310a0e522b485fc55b42b1418200_37275.mp4.html

sara-shm در ۱۳۹۴/۰۱/۰۶

:/ :/

سبزوار sharrr در ۱۳۹۴/۰۱/۰۷

نقی تو رو به سه درصد جمعیت کتاب خون!!!

samickm در ۱۳۹۴/۰۱/۰۷

گنده تر از دهنت حرف نزن سبزیجات

samickm در ۱۳۹۴/۰۱/۰۷

هر کی اهانت بکنه
به حضرت نقی ما
خودم سرش رو میبرم
خودم سرش رو میبرم

samickm در ۱۳۹۴/۰۱/۰۷

هر کی اهانت بکنه
به حضرت نقی ما
خودم سرش رو میبرم
خودم سرش رو میبرم

samickm در ۱۳۹۴/۰۱/۰۷

شاهین دید هرچی ور ور میکنه کسی محلش نمیذاره شروع کرد به توهین کردن به مقدسات شیعه
کار دیگه از کار گذشته
خدا بخواد خودم میکشمش

سبزوار sharrr در ۱۳۹۴/۰۱/۰۹

این مصاحبه ایه که با شاهین کردند،بخونید همتون!
شما از طرف افراط گران مذهبی‌ تحت خطر جدی قرار گرفته اید ولی‌ در خطاب به آنان گفته اید، “با شاهین کل کل نکن جون سید.” این حرف به این منظور که ترانه‌های شما شاید بتواند از کتب دینی بیشتر هواخواه داشته باشد. ولی‌ در جدالی که بین تعصّب مذهبی‌ و هنر راه افت هنرمند نمی‌تواند فتوای مرگ دهد و او خلع صلاح به کارزار میرود. چه می‌توان کرد تا رقابت برابر تر شود؟ در ابتدا کلمه بود و کلمه نزد خدا بود و کلمه خدا بود(ابتدای عهد عتیق”کتاب آفرینش”).جنگ ما از همین جمله ی آغازین عهد عتیق آغاز می شود.متون مقدس، هستی و آفرینش را به “الست” و فرمان “باش” و “شد” تقلیل می دهند و این از جهات اسطوره ای ایرادی ندارد، اما وقتی قرار بر بازآفرینی آن در زندگی انسان باشد، اختلاف هنر و دین اغاز می شود.سلاح ما در ابتدا مشترک است.”کلمه”. اما دین سیاسی شده یعنی نگاه مذهبی تمامیت خواه، وقتی دیگر با کلامش نمی تواند تاثیر گذار باشد،دست به شمشیر می برد.مانی دست به شمشیر نبرد و چه شد؟اگر محمد به مکه حمله نمی کرد چه می شد؟اگر امپراطور روم، مسیحی نمی شد و مسیحیت بدون شمشیر چه می شد؟جدال ما همچنان نابرابر باقی می ماند چون هنر پرنسیب های خود را دارد و نمی تواند دست به شمشیر ببرد.هنر راهش از همین جا با زیباترین ایده های سیاسی جدا می شود:تو می توانی برای هنر بمیری، ولی نمی توانی برای هنر کسی را بکشی.تفاوت ما در این است.

حالا گرفتی عزیز،وقتی که با استفاده از کلمه و حرف نمیتونید کسی رو متقاعد کنید،دست به کشتن میزنید،چون کارتان همین است و همین بوده،تفاوت ما در این است!باشد که رستگار شوید،و اینکه شاهین هیچ توهینی نکرده،این شماهایید که دارید توهین میکنید!

samickm در ۱۳۹۴/۰۱/۰۹

سبزیجات داری باز ور ور میکنیا
کسی که به مقدسات چند میلیون انسان توهین میکنه سزاش مرگه تعصب روی معصومین واجبه
میگی 3 درصد جماعت کتابخون !!
اخه این شاهین بدبخت چقدر ترسوئه که از دست 3 درصد فرار کرده رفته تو سوراخ موش المان
عجب بزدل بدبختیه
اگه ایران میموند میفهمید دل این مردم چند 10 میلیونی با کیه
با امام حسین یا با خواننده ی اشعار مستهجن
شان انسانیت رو اورده پایین
خودشو واسه خود نمایی لخت میکنه ملعون
اشعار شیطانی میخونه
شیطان پرسته
به رهبرهای دینی اسلام توهین میکنه
خب میخوای نقد کنی به ننت چارتا فحش بده بدبخت
طرفداراش یه مشت عقده ایه تازه به دوران رسیده ان که میخوان با فحاشی جلب توجه کنن
تا عمر دارم توهینشو یادم نمیره
هرجا ببینمش یه بلایی سرش میارم
هرکی مسلمونه باید زندش نذاره
مطمئنم یکی بالاخره میکشتش
یکی که واقعا از اشرار این سرزمین متنفره
یکی باید بیاد فقط این ملعون بی همه چیز رو جمعش کنه

کسی که خواب هستش رو میشه از خواب بیدار کرد،ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نه،یا لااقل به سختی!!!هر چی که لازم بودو تو پست قبلی گفتم.شرررررررریم.تمام

samickm در ۱۳۹۴/۰۱/۱۰

شتر هم نیستی

samickm در ۱۳۹۴/۰۱/۱۰

هر کی اهانت بکنه
به حضرت نقی ما
خودم سرش رو میبرم
خودم سرش رو میبرم
http://s6.picofile.com/file/8179026818/6728203fa31310a0e522b485fc55b42b1418200_37275.mp4.html

Displaying 1-13 of 1 result.

برای ارسال پاسخ ورود یا ثبت نام کنید