پیش بینی فوتبال

بیوگرافی حامی   حمیدرضا حامی شریف اهل بوب در ۱۴ خرداد ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمد حمیدرضا در خانواده ای بزرگ شد که همواره به موسیقی عشق می ورزیدند . او از کودکی حس شنیدن را از بین حواس پنج گانه خود بیشتر دوست می داشت و به آن عشق می ورزید . پدر ومخصوصا مادر او از صدای بسیار مناسبی برخوردار بودند . به طوری که خود حامی در مصاحبه هایش می گوید که صدایش را از پدر و مادرش به ارث برده و یک ارث به حساب می آید .

او در گفته های خود از سخنان یکی از برترین هنرمندان تاریخ سینمای جهان نام می برد :

چارلی چاپلین می گوید :

همه چی ژن است یعنی آموزش می تواند مؤثر باشه ولی ژن ۹۰ درصدو آموزش ۱۰ درصدمؤثر است .

حامی از همان بچگی فردی خجالتی بود و همین موضوع باعث می شد که در گروه های سرود مدرسه شرکت نکند تا سن ۱۱ سالگی که این خجالت با خواندن در یک محیط خانوادگی از بین رفت . حامی تحصیلات خود را در دبیرستان در رشته ی علوم تجربی دنبال کرد و در دانشگاه رشته ی دکوراسیون داخلی را دنبال کرده است ولی به دلایلی ۱ سال مانده به اتمام تحصیل درس خود رارها کرد . حامی همچنین شعر می گوید و عکاسی و نقاشی را هم دنبال می کند . ولی به گفته ی خودش تنها کار کردن در زمینه ی موسیقی را دوست دارد و تنها از فعالیت کردن در زمینه ی موسیقی لذت می برد . حامی فوق العاده آدم احساسی و مهربانی هست . او پدرش را در ۱۱ سال پیش بر اثرسکته ی قلبی از دست داد . حامی دوست دارد هنرمند تاریخ باشد . از مدت فعالیت حامی در عرصه ی موسیقی ۹ سال می گذرد . او ابتدا با آهنگی که برای جشن عاطفه ها و تیتراژ فیلم فالگیر درسال ۷۷خواند کار خود را در عرصه ی موسیقی شروع کرد . تا کنون ۳ آلبوم از او به نامهای ( حامی . سال ۱۳۷۹ به آهنگسازی دکتر چراغعلی ) و ( دو نیمه ی رویا . سال ۸۲ بهآهنگسازی زنده یاد استاد بیات ) و ( فقط نگاه می کنم . سال ۸۶ به آهنگسازی بامداد بیات . حامی .ناصر چشم آذر . پرویز مقصدی . فردین خلعتبری و سیروان خسروی ) منتشر شده است .

حامی همچنین بر روی فیلم های سینمایی بسیاری و سریال هاآثاری را خوانده است . مانند : فیلمسام و نرگس . گل یخ . هدف اصلی . مردان کوچک . جوانی . فالگیر .سلام . نقش بر آب و ... .


ویرایش تاریخچه تغییرات بیوگرافی