اخبار اجراهای جشنواره موسیقی فجر
کاور جدول کامل اجراهای جشنواره موسیقی فجر را اینجا ببنید

اجراهای جشنواره موسیقی فجر 311

  • ۱۳۹۳/۱۱/۰۱ ; توسط : a.n.ir

جدول اجراهای سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به صورت رسمی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، در این جدول اجراهای این دوره از جشنواره به تفکیک بخش و ژانر به چشم می‌خورد.


در سی امین جشنواره موسیقی فجر ۱۱۹ گروه در قالب گروه نوازی و تکنوازی در دو بخش رقابتی و جنبی به روی صحنه خواهند رفت.

در بخش رقابتی در شاخه موسیقی کلاسیک ایرانی ۱۰ گروه، ‌در بخش موسیقی کلاسیک غیرایرانی ۶ گروه و در بخش آواز جمعی ۸ گروه به اجرا می‌پردازند.

بخش جنبی جشنواره نیز در شاخه‌های بین الملل، پاپ، نواحی، موسیقی ایرانی، ‌بانوان، نسلی دیگر، استعدادهای درخشان و کودک برگزار می‌شود به طوری که ۱۰ گروه و تکنواز در شاخه بین الملل، ۱۳ گروه در شاخه پاپ، ۸ گروه در شاخه موسیقی نواحی، ۷ گروه در شاخه بانوان، ۱۳ نوازنده و گروه در شاخه نسلی دیگر، ۲۴ گروه و نوازنده در شاخه استعدادهای درخشان و ۳ گروه در شاخه موسیقی کودک و نوجوان ۱۶ گروه نیز در بخش جنبی و خارج از این بخش بندی‌ها به روی صحنه می‌روند.

بلیت فروشی تمامی اجراهای جشنواره موسیقی سی‌ام از فردا ۲ بهمن ماه ساعت ۸ صبح از طریق سایت ایران کنسرت و تمامی مراکز معتبر فروش بلیت، آغاز می‌شود.

  • فروش بلیت های سی امین جشنواره موسیقی فجر از فردا آغاز می شود

بلیت اجراهای سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از فردا پنج شنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود. بلیتهای این دوره از جشنواره به صورت گیشه‌ای و اینترنتی قابل فروش است بر این اساس فروش بلیت‌ها از فردا پنج شنبه ۲ بهمن ماه از طریق سایت www. iranconcert. com و تمامی مراکز معتبر فروش بلیت آغاز می‌شود.

سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۲۴ بهمن تا یکم اسفند به دبیری حسن ریاحی در تهران برگزار می‌شود.

هنرمندان : جشنواره فجر

نظرات : جدول کامل اجراهای جشنواره موسیقی فجر را اینجا ببنید

    No results found.

برای ارسال نظر در ویکی صدا می بایست ورود یا ثبت نام کنید.